Over ons

Belgian Koi Society is een vereniging die jaarlijks de “ZNA Belgian Koi Show, tuin- en vijverdagen” organiseert in Hasselt, een beurs waarbij de mooiste Koi getoond worden en met verschillende prijzen terug huiswaarts keren. Dankzij de verschillende standhouders kunnen bezoekers, naast het genieten van de uitstraling van de Koi, informatie inwinnen, technieken en innovaties leren kennen en koopjes doen.

We maken reportages van allerlei aard, van en voor vijver- en Koiliefhebbers, op video en in geschreven vorm aangevuld met foto-reportages.
We brengen ook op onregelmatige basis magazines uit, in het Nederlands en het Frans, met daarin verschillende interessante artikelen. Deze uitgaves worden ook aangevuld met een extra show-editie. Enkele artikelen worden aangevuld met een bijhorend filmpje, te bekijken op deze website.

Schrijf u in via de knop “inschrijven”, u wordt niet enkel verwittigd wanneer er een nieuwe editie van het magazine is verschenen, maar ook krijgt u op onregelmatige basis onze nieuwsbrief in uw mailbox.

Dit is nog niet alles, via onze Facebook-pagina en –groep kunnen we elkaars ervaringen delen en zodoende meer kennis vergaren.

De foto’s van ons evenement en reportages kan u zowel op onze Facebook-pagina als op deze website bekijken.

Bestuur
Voorzitter & redactie
Dirk De Witte
Brasschaatsebaan 21
2970 Schilde
Tel.: +32 (0)3/384.26.66
Fax.: +32 (0)3/384.26.67
Email: dirk@belgiankoisociety.eu
Facturen enkel in papiervorm naar dit adres !

Sponsoren & PR
Jos Vandermeulen
Kerkomsesteenweg 251
3370 Boutersem
Tel.: +32 (0)16/73.32.52
Mob.: +32 (0)498/76.81.79
Email: sponsoren@belgiankoisociety.eu
Verantwoordelijke middenterrein koishow & hoofd benching
Niko Bellens
Heikant 80
2290 Vorselaar
Mob.: +32 (0)499/14.43.92
Email: niko@belgiankoisociety.eu
Materiaalmeester
Humberto Hermans
Abelenstraat 32
3530 Houthalen-Oost
Mob.: +32 (0)484/07.49.90
Email: materiaalmeester@belgiankoisociety.eu
Plaatsvervangend secretaris, redactie & PR
Wendy Calders
Email: wendy@belgiankoisociety.eu
Verantwoordelijke vrijwilligers
Eddy Schoefs
Email: vrijwilligers@belgiankoisociety.eu
PR
Wannes De Belder
Email: wannes@belgiankoisociety.eu
Catering
Eddy Renette
Email: eddyr@belgiankoisociety.eu
Bestuurslid
Rudi Van Den Broeck
Molenheide 8
2110 Wijnegem
Tel.: +32 (0)3/354.10.87
Mob.: +32 (0)475/90.83.31
Email: rudi@belgiankoisociety.eu
Bestuurslid
Albert Vantichelen
Ooststatiestraat 133
2550 Kontich
Tel.: +32 (0)3/288.84.99
Mob.: +32 (0)494/03.56.71
Email: albert@belgiankoisociety.eu
Medewerkers
Seminaries
Louis Vanreusel
Tel.: +32 (0)3/568.77.05
Email: louis@belgiankoisociety.eu
Verantwoordelijke regio Limburg
Humberto Hermans
Abelenstraat 32
3530 Houthalen-Oost
Mob.: +32 (0)484/07.49.90
Email: limburg@belgiankoisociety.eu
Verantwoordelijke regio Antwerpen
Jan Carvers
Gasthuisstraat 68
2990 Wuustwezel
Mob.: +32 (0)499/80.39.45
Email: antwerpen@belgiankoisociety.eu
Verantwoordelijke regio West-Vlaanderen
Loosveld Pascal
Priester Deansstraat 3
8750 Vichte
Email: westvlaanderen@belgiankoisociety.eu